Eredmény 1 től 9-ig , össz: 9

Téma: Egy játékos által birtokolható maximális ereklyék száma T4 serveren

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2016. Oct

Question Egy játékos által birtokolható maximális ereklyék száma T4 serveren

Nem találtam a választ a kérdésemre sehol. Elnézést, ha itt bujkál mégis valahol.

A kérdéseim:

Egy játékosnak, ha van már mondjuk egy nagy ereklyéje meg 2 kicsi és el akarna lopni még egy kicsit, akkor el tudja azt hozni? A "travian válaszok" alapján nekem az jött le, hogy igen csak nem lesz hatása.

Sürgős lenne a válasz, mert én megyek ütő sereggel, katákkal, hőssel kis ereklyére. De nem fogom tudni elhozni, mert a faluban ahonnan az egész bagázs indult már van egy 20-as kincsim, amiben van egy egyedi ereklye már.
    Ennek ellenére ezt választottam, mert 200 mezőre van a kis ereklye és a katona bakancsa seb. bónusz és egyéb támadó bónuszosok nyalankságok így érvényesülnek és így hamarabb és kisebb veszteséggel érek be.

Cimborám jön mögém csupasz hőssel olyan falvából, ahol van egy 10-es kincsi, ami még üres. Viszont neki már van 2 kis és 1 nagy ereklyéje. Tehát, ha ő nem tudná elhozni az elég ciki lenne, mert akkor beütném valaki idegennek feleslegesen az ereklye védelmet. Ez esetben keresnem kell vkit, aki tud jönni mögém sürgősen. 21 óra alatt érek be durván, tehát addig örülnék, ha mondjuk kléni vagy vmi hozzáértő megmondaná a tutit.
    Ha el tudja hozni, akkor meg minden happy
    [Én majd később elhozom a cimborától....]

Ez érdekelne, előre is köszi a válaszokat
    Legutolsó módosítás Phoenix által; dátum: 2016-10-03 14:04.

Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Köszönöm a semmit.

Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

IStenem, ha csak egy témában normális leírás lenne a travianhoz. A travian válaszokban. De a spéci eseteket, amik érdekesek pl: elhozok egy ereklyét, de mielőtt hazaérnék lekatázza ellen a kincstáramat, akkor mi van stb.

Nem. A lényeges dolgokra majd rájönnek a saját kárukra a játékosok...

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2016. Sep

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Phoenix Hozzászólás megtekintése
    IStenem, ha csak egy témában normális leírás lenne a travianhoz. A travian válaszokban. De a spéci eseteket, amik érdekesek pl: elhozok egy ereklyét, de mielőtt hazaérnék lekatázza ellen a kincstáramat, akkor mi van stb.

Nem. A lényeges dolgokra majd rájönnek a saját kárukra a játékosok...
    Írj a supportnak a játékon belül eléred a kérdőjelre kattintva fent a jobb felső sarokban. Ide hiába írsz ide nagyon ritkán írnak. Én fen szoktam lenni de nem tudok tanácsot adni. Nem nagyon szoktam ereklyézni így nem tudom mennyi lehet

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete Gemini's Avatar
    Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Ha valaki birtokában már 1 nagy/egyedi és 2 kis ereklye van, akkor újabb ereklyéhez már csak foglalás útján tud jutni, a hőssel nem tudja elhozni.

Amikor valaki megszerez egy ereklyék, az egyből a kincstárába kerül annak ellenére, hogy a hős még csak hazafelé tart. Tehát, ha hazaúton lekatázzák a kincstárat, akkor akár az ereklyét is el tudják vinni, ha a körülmények adottak hozzá. Ha lekatázzák a kincstárat, de nem viszik el az ereklyét, akkor attól még az ereklye ugyanúgy a faluban marad, mintha állna a kincstár.

Regisztrált
    2016. Oct

Alapértelmezett

Köszi a választ Gemini.

S szeretnék kifejezetten tőled elnézést kérni. (Ezt már nem akartam a játékon belül írni. Még azt hiszitek megint elégedetlen vagyok valamivel és megőrültök ) A végén nagyon elfajultak a vádaskodásaim. Nem állt szándékomban a személyedet támadni, ennek ellenére sikerült megtennem. Ezért szeretnék bocsánatot kérni és kellemes Húsvétot kívánni neked és a Travian csapatának!

Az álláspontom fenntartom miszerint, mi nem követtünk el semmit, mindig is törekedtünk a fair play-re, de a módért ahogy ezt kommunikáltam felétek és feléd, azért elnézést kérek. Továbbá szerintem is ráférne mindentől függetlenül egy nagy javítás, pontosítás a Szabályzatra.

Úgy tudom egy moderátor átnézi az összes hsz-t, így bízom benne, hogy így is látni fogod a levelem.

Ennyit szerettem volna. Bízom benne, hogy a jövőben nem lesz köztünk semmi hasonló súrlódás. Igyekszem, majd erre törekedni.

Főnix /Gyula/

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Semmi gond, nem vettem magamra.
    A játékkal kapcsolatos észrevételemet megírtam neked levélben.

Áldott húsvéti ünnepet kívánok!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent buksikoma77's Avatar
    Regisztrált
    2016. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gemini Hozzászólás megtekintése
    Semmi gond, nem vettem magamra.
    A játékkal kapcsolatos észrevételemet megírtam neked levélben.

Áldott húsvéti ünnepet kívánok!
    Az egyetlen korekt és általam kedvelt Mh!!!!! Kellemes húsvéti ünnepeket neked.

Regisztrált
    2012. Aug

Alapértelmezett

Áldott húsvéti ünnepet neked is!