Oldal 2, Össz.:2 ElsőElső 12
Eredmény 11 től 19-ig , össz: 19

Téma: Licitálás

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2007. Nov

Alapértelmezett

Én azt nem értem, hogy az olyanokat miért nem vizsgálja az MH, amikor egymás után pl. 5x10 törvénytábla van kitéve és valaki több ezer!!!! ezüstöt kínál mindegyikért!!!
    Ez egyértelmű ezüst átmentés. Annyira átlátszó és mégsem tesznek ellene semmit!
    Ilyenkor el lehet gondolkodni, hogy akkor csináljam én is ezt? Akkor lesz pénzem a legjobb cuccokra, amit pedig nem költök el, azt átváltom aranyra!
    Undorító!

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

A hibáknak nyitott topic le van zárva, ezért ide:

Nem tudom, hogy hiba-e , de tudok licitálni a saját magam által feltett tárgyakra.
    Pár éve, amikor elkezdődött ez nem így volt, még csak nem is láttam amit eladásra feltettem.
    Ha kell akkor küldök képet.

vagy ránéztek: Gab S6

Administrator Gyevocska's Avatar
    Regisztrált
    2007. Dec

Alapértelmezett

Nem tudom ez hiba-e. Esetleg, ha más is megerősítené, hogy ez korábban nem így volt...
    De köszönöm, hogy jelezted.
    Gyevocska
    Travian Team

Regisztrált felhasználó poros a billentyűzete
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Igen,nem lehetett régebben saját dolgainkra licitálni. Most lehet. Fel tudom nyomni az árát ha van kellő ezüstöm. Regenerásciós sisakom fogalmam sincs mennyiért ment volna el,1200-on volt mikor elkezdtem rá nyomkodni,2420-ig tudtam nyomni rá mert annyi ezüstöm volt,de ennyivel még nem én vezettem,viszont ennyit is kaptam érte mert utánam nem volt több licitáló. Ha én nyerek nincs semmi gond,mert visszakapom a tárgyat is meg az ezüstöt is amit rápakoltam,hiszen én vagyok az eladó is meg a nyertes is. De ha nyomkodok rá mert van még ezüstöm és még mindig nem én vezetek és azt mondom na most elég,akkor manipuláltam a végeredményt,mert akár fele annyit is kaphattam volna érte a vásárló meg fele annyit is fizethetett volna érte.. Tehát ha én nyerem meg mindaddig amíg az általamnak vélt összeget meg nem adja valaki,akkor mi ez ha nem hiba?

Hozzáteszem ezt 5-10 ketreccel kenőccsel stb nem lehet megcsinálni mert abból sok van és nem fogjuk tudni melyik a miénk. De amiből kevés van elég az óránkra nézni mikor felrakjuk eladásra és 98% tudni fogjuk melyik az amikor lejár és elég zsíros összegeket lehet vele szakítani,főleg szerver indulás után....

De persze meg lehet kérdőjelezni,hogy ez hiba-e,mert akit manipulálunk annak viszont azt az összeget megéri a tárgy amit beüt érte,viszont nem tudja,hogy sokkal olcsóbban is az övé lehetett volna...
    Legutolsó módosítás bcsaba73 által; dátum: 2016-12-08 19:22. Oka: javítás

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Felraksz 30, 50, 10, 10, 10 akármit, ebben a sorrendben. Mondjuk szerencséd volt, ezeket 110 ezüstért össze bírtad vakarni.
    Amikor meglátod, hogy ebben a sorrendben megjelennek a cuccok, licitálsz mindegyikre. lefoglalódik 110 ezüstöd.
    Írjuk, az 50 ezüstbe került motyó megtetszik valakinek, ráígér egyből 1000 ezüstöt. Te megpróbálod "feltornászni", de amikor vége lesz a licitálásnak "rajtad marad" a saját magad által felrakott 50 valami, de 1001 ezüstért. Buktál 891 ezüstöt.

Remélem érthető voltam, ezért gondoltam, hogy nem annyira biztos, hogy hiba.

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Felraksz 30, 50, 10, 10, 10 akármit, ebben a sorrendben. Mondjuk szerencséd volt, ezeket 110 ezüstért össze bírtad vakarni.
    Amikor meglátod, hogy ebben a sorrendben megjelennek a cuccok, licitálsz mindegyikre. lefoglalódik 110 ezüstöd.
    Írjuk, az 50 ezüstbe került motyó megtetszik valakinek, ráígér egyből 1000 ezüstöt. Te megpróbálod "feltornászni", de amikor vége lesz a licitálásnak "rajtad marad" a saját magad által felrakott 50 valami, de 1001 ezüstért. Buktál 891 ezüstöt.

Remélem érthető voltam, ezért gondoltam, hogy nem annyira biztos, hogy hiba.
    Ez nem így van amit leírtál. A 30 50 10 10 10 Szerintem nem így fog megjelenni a listában,ugyanis amikor felteszel valamit eladásra kiírja,hogy maximum 24-órán át tart a licit,ami azt jelenti az én gondolkodásom szerint,hogy valamelyik lehet csak 23-óra,ezért nem feltétlen ebben a sorrendben fogod megtalálni őket. De ha nem így van,akkor is simán közbeszólhat több felhasználó is aki épp akkor tesz ki valamit amikor én is ezt az öt tételt és máris megdől ez a sorrend.

Másik. Vegyük az 50 ezüstös motyót ha megtalálom a listában, ráigér valaki 1000-et ahogy írtad és azt megpróbálom feltornázni,de megelőzöm őt 1001-el és én nyerem. Mégis mit bukok??? Én vagyok az eladó,meg a nyertes is tehát ha "rajtam marad" akkor vissza kapom a motyót is meg az általam felpakolt ezüstöt is. Remélem érthető voltam. és kezdehetem előről az egészet.
    De ha nem marad rajtam akkor kaszálok.
    Legutolsó módosítás bcsaba73 által; dátum: 2016-12-11 10:47.

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Az eleje az O.K. , de amiért talán nem hiba a licitálás így, az nem ment át.
    Valóban Te leszel az eladó és a nyertes is.
    Szélsőséges esetben felteszel írjuk egy műalkotást, amit egy kaland során hozott a hős. Feltornásznád, de megnyered 7001 ezüstért. Tiéd volt, tiéd lett, de 7001 ezüsttel könnyebb lettél. A németek meg mosolyognak

Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Az eleje az O.K. , de amiért talán nem hiba a licitálás így, az nem ment át.
    Valóban Te leszel az eladó és a nyertes is.
    Szélsőséges esetben felteszel írjuk egy műalkotást, amit egy kaland során hozott a hős. Feltornásznád, de megnyered 7001 ezüstért. Tiéd volt, tiéd lett, de 7001 ezüsttel könnyebb lettél. A németek meg mosolyognak
    De ha megnyerem 7001 ezüstért a műalkotásomat,akkor enyém lesz újra a műalkotás és a 7001 ezüst is.
    Vagy szerinted ki kapja azt a 7001-ezústöt ha nem én vissza??? Hát én kapom hisz én vagyok az eladó. A műalkotást is én kapom mert én vagyok a vevő is. Stim?

Ne csak a tárgyal foglalkozz,hanem az ezüstel is. Nem csak akkor kapok ezüstöt,ha más nyeri meg a dolgaimat,hanem akkor is ha én nyerem meg a saját cuccomat. Tehát nulla rizikó. Ha én nyerem meg,akkor mindaddig visszateszem eladásra míg nem szakítok rajta egy kalap ezüstöt.
    Legutolsó módosítás bcsaba73 által; dátum: 2016-12-11 12:02.

Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

És valóban így van.
    Volt zacctársam küldött is egy képet ami 2011 11 02-án készült. Az akkori S6-on és ugyanezt próbálta ki ( tud-e a saját feltett cuccára licitálni ) és bár jóval nehezebb volt kiviteleznie ( jóval több játékos volt...) nem sikerült.
    Viszont, hogy a fejlesztőknek segítsünk:
    - csak a kalandozás során szerzett tárgyakra tudjon licitálni a felhasználó. A vásároltak, és újra eladásra kerültek ne is látszódjanak.

Azért most saját magam ellen is írok, mivel aranyat nem vagyok hajlandó áldozni a játékra, így viszont egy egész jó ezüst ( közvetve arany) -szerzési lehetőséget baxok el.

remélem S6-ról régiharcos ezt nem olvassa, ha igen tuti le fog bombázni
    Legutolsó módosítás Gabore által; dátum: 2016-12-13 10:57. Oka: régiharcos S6