Oldal 5, Össz.:5 ElsőElső ... 345
Eredmény 41 től 43-ig , össz: 43

Téma: Licitek

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

Az eleje az O.K. , de amiért talán nem hiba a licitálás így, az nem ment át.
    Valóban Te leszel az eladó és a nyertes is.
    Szélsőséges esetben felteszel írjuk egy műalkotást, amit egy kaland során hozott a hős. Feltornásznád, de megnyered 7001 ezüstért. Tiéd volt, tiéd lett, de 7001 ezüsttel könnyebb lettél. A németek meg mosolyognak

Regisztrált felhasználó most érkezett
    Regisztrált
    2015. Nov

Alapértelmezett

Quote Eredetileg írta: Gabore Hozzászólás megtekintése
    Az eleje az O.K. , de amiért talán nem hiba a licitálás így, az nem ment át.
    Valóban Te leszel az eladó és a nyertes is.
    Szélsőséges esetben felteszel írjuk egy műalkotást, amit egy kaland során hozott a hős. Feltornásznád, de megnyered 7001 ezüstért. Tiéd volt, tiéd lett, de 7001 ezüsttel könnyebb lettél. A németek meg mosolyognak
    De ha megnyerem 7001 ezüstért a műalkotásomat,akkor enyém lesz újra a műalkotás és a 7001 ezüst is.
    Vagy szerinted ki kapja azt a 7001-ezústöt ha nem én vissza??? Hát én kapom hisz én vagyok az eladó. A műalkotást is én kapom mert én vagyok a vevő is. Stim?

Ne csak a tárgyal foglalkozz,hanem az ezüstel is. Nem csak akkor kapok ezüstöt,ha más nyeri meg a dolgaimat,hanem akkor is ha én nyerem meg a saját cuccomat. Tehát nulla rizikó. Ha én nyerem meg,akkor mindaddig visszateszem eladásra míg nem szakítok rajta egy kalap ezüstöt.
    Legutolsó módosítás bcsaba73 által; dátum: 2016-12-11 11:02.

Regisztrált felhasználó még nem tud mindent
    Regisztrált
    2010. Oct

Alapértelmezett

És valóban így van.
    Volt zacctársam küldött is egy képet ami 2011 11 02-án készült. Az akkori S6-on és ugyanezt próbálta ki ( tud-e a saját feltett cuccára licitálni ) és bár jóval nehezebb volt kiviteleznie ( jóval több játékos volt...) nem sikerült.
    Viszont, hogy a fejlesztőknek segítsünk:
    - csak a kalandozás során szerzett tárgyakra tudjon licitálni a felhasználó. A vásároltak, és újra eladásra kerültek ne is látszódjanak.

Azért most saját magam ellen is írok, mivel aranyat nem vagyok hajlandó áldozni a játékra, így viszont egy egész jó ezüst ( közvetve arany) -szerzési lehetőséget baxok el.

remélem S6-ról régiharcos ezt nem olvassa, ha igen tuti le fog bombázni
    Legutolsó módosítás Gabore által; dátum: 2016-12-13 09:57. Oka: régiharcos S6